Avatar uživatele
anonym

Umí chytré nové telefony už i nahrávat volané/přijaté hovory pokud potřebuji?Stačilo by i zaznamenání posledních hovorů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3243 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Zjisti si to pro konkrétní telefon. Pro telefony s androidem často záleží na firmware, takže to může fungovat pro některé telefony v továrním nastavení, pro jiné telefony pouze když nahraješ vhodnou neoriginální ROM (vč. tzv. RADIO – což by měl být FW na poměrně nízké úrovni… něco jako BIOS u PC)

Na mém HTC DESIRE Z (original) funguje (musíš mít správnou aplikaci) záznam jen z mikrofonu, takže protistrana je v záznamu slyšet dost mizerně. Ale pokud použiju BT handsfree, je záznam OK

Používám aplikaci Automatic call recorder, která obvykle (lze nastavit) zaznamenává všechny hovory, pokud je ale dodatečně neoznačíte pro uložení, tak je zas postupně od nejstaršího umazává. Nechává posledních 10 neoznačených hovorů, pak maže…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tony2412

to umějí i ty „blbé“ telefony,ale asi né všechny…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

myslím, že ne.
když byl android nový systém sme to řešili. nějak nešlo tenkrát nahrávat „druhou stranu“, ale zvuk mikrofonu to zaznamenalo. to bylo někdy před 7ti lety.
Teď už mě ty mobily tolik neberou, abych to zkoumal jako v době, když to nikdo neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Plně používám tuto aplikaci a jsem s ni velice spokojen. Doporučuji : https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=po­lis.app.callre­corder

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já mám blbej telefon z roku z roku 2006 a ten to umí. Ten před ním to také uměl.
Problém je v tom , že podle nových zákonů je nahrávající člověk povinen informovat volajícího že je nahráván. Tak jak to bývá na některých linkách firem.
Takže takovýto softwar raději není vyvíjen pro běžnou potřebu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek