zavinac

Umí tu někdo luštit staré písmo?

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poradit s přečtením starého záznamu z matriky (rok 1827)? Pokud by se někdo našel, tady je odkaz:http://actapu­blica.eu/matri­ky/brno/prohli­zec/9495/?stra­na=66 ; jedná se o údaj na pravé straně, hned za 12. prosincem, nemůžu přečíst jméno narozené osoby a jméno matky. U otce si myslím, že by mohlo být: Petr Havlíček, ale nejsem si jistá.
Pokud by někdo mohl poradit, moc děkuju

Odpovědi
barnajka

Není to stoprocentní, ale ptala jsem se bráchy (expert na starý písma a rodokmeny ;) a prý by to měli být Tomáš a Anna Chamraďovi (pokud jsme teda správně pochopili, který že to záznam jsi měla na mysli :)
Jo, mimochodem: taky máme v těch končinách kus příbuzenstva. Nebudeme nakonec taky nějak do rodiny?! :))