Kelt

Umí tady někdo, nebo se učí jiné jazyky, než které se běžně vyučují?

Na angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu a italštinu je spousta materiálu i kurzů, jazykových škol atd. Umí tady někdo, nebo se učí nějaký jiný jazyk? Případně ten jazyk poslouchá, například písně atd. Dnes to s pomocí internetu jde. Tak díky za odpovědi.

Odpovědi
JájsemRaibek

Líbí se mi arabština, sice je nemusím ale jazyk se mi líbí.
A jinak umím mluvit brajlovým písmem :D

nnn1

Já osobně ne (když nepočítám, že jsem se před lety učila Braillovo písmo), ale znám několik lidí, kteří se naučily vietnamsky.

Agneta

Ano, čínštinu a arabštinu. Aspoň pár frází by měl každý znát, bude to v budoucnu důležité:D

setapouch

Sveho casu jsem se ucil esperanto. Pro mizivy zajem (zacali jsme tri, prvni pulrok jedno „umrti“) to bylo rozpusteno. Dnes si pamatuju jen bonan tagon.