GAGAhruba

Umí někdo pracovat s videi jakémkoli programu?:)

Ahoj.
Chci nazpívat nějaké písničky a dát je na YT, ale neumím pracovat s videi:/ .. CHTĚLA bych se zeptat jaký použít program(nejlépe neplacený:D), poté jak dát například dohromady video a nahrávku (abych mohla na nahrávku nazpívat-a poté k tomu přidat videoklip;)… předem díky za odpovědi:))

Odpovědi
Swevalty

Za mě Camtasia Studio.
Je to perfektní nástroj pro začátečníky i pokročilé.
Doplňuji:
Sám používám.
Má to mnoho funkcí a je to jednoduché.
Co víc si přát?

DEDYmanTV

Ak chceš pracovať zo zvukom tak rozhodne camtasia studio . Ja som to používal a daju sa tam strihať videa ,dávať ich dokopy aj nahrávať zvuk ja som takto predaboval jednu rozpravku :D . Napojiš mikrofon k pc daš record a možes naspievať čo len chceš :).

anonym

Zkus vestavěný movie maker od Microsoftu nebo si stáhni http://www.so­sej.cz/Softwa­re/Multimedia/Vi­deo/Uprava-videa/Windows-Movie-Maker, přidáš video i hudbu, různé přechody, jednoduchý střih apod.