Dismas

Umí Ivanka Trump česky?

Odpovědi
marci1

Starší ano, dcera česky neumí, ale tříletá vnučka se učí čínsky. 🙂
http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/291827/mo­resy-ivanky-trump-ani-slovo-cesky-ale-dceru-uci-cinsky.html

ivzez

Rodná řeč se snad zapomenout nedá…

cochee

ivzez: jen jedna z potenciálních dvou mateřských řečí, ale co už, to byla volba staré Ivany. Je to ale i trošku na pováženou, když i tatík, čistý Amík, se naučil aspoň dvě česká slova: babina a bábrle, je totiž zatížený na svou ex-tchyni, starou Zelníčkovou :) (zdroj nevím, ale četl jsem to před pár desítkami hodin – buď Blesk, nebo Seznam, nebo Centrum)