Umí chytrý telefon a další dnešní mobilní technika už automaticky otevřít příchozí SMS zprávu?

Třeba moje stará Nokia to neumí. Taková jednoduchá věc, že by mně hned otevřela příchozí SMS zprávu. Přitom je snad jasné, že uživatel ji chce většinou stejně otevřít. Mně by se líbilo, kdyby to šlo alespoň nastavit. Nebylo dobré, kdyby to tak bylo nastaveno pro všechny telefony už v základu. Milenka by poslala záletníkovi SMS a manželka by náhodou šla kolem mobilu a viděla otevřenou zprávu. A helemese, co to je? Ten bastard!

Odpovědi
mosoj

Lze si nastavit náhled SMS na úvodní obrazovce, nicméně manželka stejně nic neuvidí, pokud si mobil nezaktivuje. Pokud by to tak nebylo, tak bys jenom nabíjel.