Wang

Umí Češi sami sobě vládnout nebo potřebují mít za zadkem nějakou autoritu (velmoc,mocnos­t,diktátora)? Jak to vidíte vy?

Nejlepší odpověď
beer

Jak je vidět, zatím ne. Asi bychom potřebovali spíše nějaký typ monarchie.

Další odpovědi
anonym

Spíše nesmějí. Před rokem 1989 vládla Moskva,nyní Brusel!

anonym

jde to, ale jen je problém vybrat lidi, který by to dělali pro lidi (ne pro sebe) Bohužel v dnešním světě, již není tak jednoduché najít člověka, který ma ryze čisté úmysli pro blaho všech…

Funna

ne…ale umí sami sebe úžasně okrádat ☹

anonym

od 90 let volím monarchii, líbí se mi UK model