Umět dva cizí jazyky výborně či jen umět se dorozumět čtyřmi cizími jazyky?

Odpovědi
pusinka50

Umět dva cizí jazyky výborně

Když budeš umět dva jazyky výborně, uplatníš se i profesně a to velmí rychle, protože v Česku moc jazykově gramotných lidí není, stále převažuje střední generace, která se povinně učila jen ruštinu. Jen „se domluvit“ znamená, že nemůžeš vést rozhovor s případnými zahraničními partnery firmy a můžeš si to nechat tak akorát na nějakou zahraniční dovolenou