Ganymede

Umeli byste vysvetlit chovani me kocky?

Moje kocka byla dnes vecer docela agresivni po hre s vyrobenou hrackou. Vyrobila jsem ji tuto hracku (viz obrazek, ale mela jsem to trochu jine, vlastnorucni vyroba) a na palicku jsem schoulila papir a do neho dala pamlsek, jakoby nahor, aby sel videt a prostrkovala to tema dirama, kocka to chytala a pak do toho kousala a vrcela, nakonec se pamlsek ztratil a ona se asi nastvala, vzala tu tycku s papirem do huby (za ten papir) drzela to v ni a byla nahrbena a vrcela a sycela na nas a nechtela to pustit, i kdyz jsem ji pamlsek pak hodila jen sla k nemu, ale palicku nepustila. Tak jsme ji to vzali a je ted uz v pohode a me zajima, co to melo znamenat.
Byla nastvana na tu hracku? Nebo co?
Treba tu nekdo kockam a jejich projevum rozumi lepe a treba by mi to i mohl objasnit :)
Dekuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, byla naštvaná. Považovala to za svoji kořist a pokud ji to někdo bere, tak se jí to nelíbí.

Další odpovědi
briketka10

Mě by se taky nelíbilo, kdyby mi někdo bral mou hračku.
Podle kočky její „kořist“. Něco si o nich přečti a budeš mít
jasno.
Drape už nemám palečky, tak až zítra :))

ivzez

Ganymede, co je to za obrázek?
Je Váš, máte svolení autora? Proč neuvádíte zdroj?

pepíka

Je naštvaná protože si myslela že je to kořist nebo nepřítel myslím že tuto hračku neznala tak není divu že byla naštvaná kočky jsou prostě takové tohleto chování chování je to běžné možná by přijala vaše kočka tuto hračku: Provázek takové a
Pevné nebo tzv. Silné. A papírek v různem tvaru ale radši takový tvar aby to nepřipomínalo: Ptáka nebo savce atd..........