Pokročilý

Uměli byste komunikovat s osobou slavnou nebo významnou?

Podle vašich zálib nebo zájmů, pokud jste vyznavač rocku, tak třeba s M.Jaggerem. Pokud jste literárně založení, se slavným spisovatelem atd.
Pokud byste se ocitli tváří v tvář, co by se dělo potom?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Slavni lide jsou take preci jen normalni lide, takze bych se vubec nestresoval:)

Další odpovědi:

Stříbrný

Samozřejmě!

Neměla by otázka znít spíše
"Co by si počala slavná osoba, kdyby měla tu čest hovořit se mnou?"

Bronzový

Přes internet (Facebook, e-mail, Twitter...) komunikuju třeba se sportovními komentátory. Ale naživo bych měl asi srdce v gatích.

Pokročilý

Před cca 20 - ti lety (bylo mi asi 19) jsem se bavil na baru u piva s Petrem Jandou po koncertě Olympicu. Ani mi nepřišlo, že se bavím s někým známým. Příjemný chlapík, který má co říci. Tím ale nechci srovnávat P.Jandu s M.Jaggerem :)

Zlatý

S Jágrem? - česky? - bez problému...
S Jaggerem? - anglicky? - no, kdyby on chtěl, taky bychom to zvládli...
Ze světových jazyků bych ještě bez problému zvládl slovenštinu; německy, francouzsky, italsky a španělsky a polsky bych zvládl pozdrav (a nějaké to ´děkuji, prosím, jedna-dvě-tři, ...´; ruštinu nesnáším, takže bych možná něčemu rozuměl (žblebtnout ani Ň); ve všech ostatních jazycích bych vlídně a vstřícně mlčel...
;-)))

Pokročilý

Mezi 4 očima by to nebyl problém, na veřejnosti by to bylo asi horší a moc bych toho nenamluvila. Ale rozhodně bych se té osoby neptala na něco, co už musela asi 100x odpovědět v interviích.

Zlatý

Bývám z nečekaných situací nervózní, takže by to nejspíš vypadalo podobně, jako když ve filmu potkal Bohuš Gotta.

Stříbrný

No, pokud mě přesvědčil, pak ano. Rád bych si s ním plácl rukama. A pokud by byl úchyl, tak je dnes vlastně už po smrti. Sorry.

Bronzový

ne, vúči úspěšným a nebo bohatým lidem mám předsudky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.