Avatar uživatele
Miroslavst

Umělé oplodnění jak na to?

minule tu proběhla debata o tom, za jakých podmínek je možné odevzdat sperma. Dnes jsme se v práci bavili o tom, zda si žena (popř. oba partneři) vybírají z těchto vzorků jaké dítě chtějí mít, nebo prostě lékař sáhne do nádoby se vzorky a provede umělé oplodnění?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, iceT před 4958 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bunnik

Nevím, jak je tomu u nás, ale v seriálu Přátelé, když Monika chtěla být uměle oplodněna, vybírala si. Dostala papíry, kde bylo, jak ten člověk vypadá (vysoký x malý, barva vlasů, očí…) jaké má zaměstnání, národnost… apod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Prostě sperma banka vydá po testech materiál.Ten který odebírají úřednice je dražší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já sama docházím už na druhou kliniku. A jsem moc ráda, že jsem do změny šla. Na původní klinice jsem se už trápila. Nemyslela jsem na nic jiného. Teď jsem v klidu, chodím na repromedu v Ostravě a jsem spokojená. Oni se tam starají moc hezky a vyšetření mě nestresují.

Avatar uživatele
SuzanKa

Tak jak jste na tom? Byla jste na tom IVFku? Jak jste dopadla a kde jste byla?

před 1172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ono bude asi nejlepší, když se obrátíte na kliniku, kde IVF provádějí. Jako buďte si jistý, že umělé oplodnění je dost hlídané…

před 1918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek