Avatar uživatele
Oprah

Umele oplodneni.

Dobry den,dne 12.1.10 mi byly odebrany vajicka,a nasledne oplodneny.15.1­.10 byly vraceny zpet do delohy.Dnes jsem si delala tehotensky test,za tyden budu delat dalsi.Druha carka na testu byla svetlejsi,takze bych mela byt tehotna,pokud by vse bylo O.K. vedel by nekdo z vas jaky by byl presny nebo priblizny datum porodu?Diky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5201 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Zuzik

přibližně v září

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bond73

Tehotenstvi konci priblizne v dobe 38 – 40 tyden,ve vasem pripade by jste mela porod ,nekdy v dobe konec zari az pocatek rijna t.r.,pokud se bude jednat, o nekomplikovane tehotenstvi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Prosím tě, IVFko je léčba, která je hrazena pojišťovnou nebo ji hradí klientka?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

No, já se přiznám, že já dám hodně na zkušenosti ostatních. Takže jsem se v případě repromedy hledala info. Na netu hlavně. Ale taky jsem tam volala, abych zjistila, jaký mají přístup. A ten mě velmi potěšil. Hned první kontakt byl moc příjemný. No a pak jsem přišla na konzultaci, kde jsem se jasně pro repromeda.cz rozhodla. Ten přístup mě prostě přesvědčil.

Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj holky, tak všem moc děkuju. Byla jsem na IVF klinice Zlín a super. Byla jsem velmi mile překvapená, hlavně profesionalitou a lidským přístupem. Určitě kliniku mohu doporučit.

před 1426 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Milé dámy, ráda bych znala Vaše názory na darování vajíček a spermatu. Jak se na to tváříte? Jako podle mě to je jeden z nejkrásnějších způsobů, jak pomoci párům, kterým to nejde přirozeně

před 1847 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajolka

Hledala jsem si k tomu info… A docela se mi líbí klinika https://www.ivf-zlin.cz/. Je hodně doporučovaná a v oblasti IVF i známá mezi zahraničními klientkami. Ty jsi byla darovat? A kde?

Avatar uživatele
Pajka.111

Já jsem právě četla ty stejné recenze. Spousty žen třeba byly na dvou různých klinikách, kde postoupily několik tranferů a nic. Pak ale změnily kliniku a zašla na tu IVF Kliniku Zlín a tak se jim to podařilo třeba na druhý pokus. Jako rozhodně neříkám, že ty zdařené pokudy budou změnou kliniky, ale i tím je ta IVF Klinika Zlín úspěšná.

před 1907 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

No, já jsem se právě dívala po těch klinikách a nejlepší recenze jsem četla právě na tu IVF kliniku Zlín. Holky tam byly spokojený, dokonce jsem četla, že dlouho se třeba jinde nedařilo a ve Zlíně ano… Tak myslím, že ta klinika bude fakt svělá.

před 1924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Co se týká IVFka, tak já bych byla moc ráda za info ke zlínské klinice https://www.ivf-zlin.cz/. Hlavně tedy, jak jste tam byly spokojené.

před 1940 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Dobrý den, mohu se prosím zeptat, naj aké klinice jste to podstoupila? A jak jste byla spokojena?

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahojky, já jsem byla darovat minulý měsíc a byla jsem na klinice ve Zlíně. Je to už zmíněná klinika https://www.ivf-zlin.cz/. Za mě bych neměnila. Cítila jsem se tam moc dobře.

před 1878 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Sonko, to darování probíhá na IVF klinice Zlín jak? Jako myslím tím, jak dlouho jsi byla na klinice? Je to ambulantní zákrok nebo si tě tam nechají třeba přes noc?

před 1865 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy