bolak

Uložit jako… Jak přidat vlastní složku do levé postranní lišty?

Když dám v prohlížeči „uložit jako“, tak mi vyjede okno „uložit do“ a vlevo je panel kde jsou místa jako „tento počítač, místa v síti, dokumenty,plocha“ > http://img.pic­tureup.cz/23062012­/a5cb5a24912c9a0365a4f97­735b63980f73a­aace.jpg

A já bych tam chtěl přidat vlastní složku, do který bych si mohl stránku snadno uložit, abych to nemusel proklikávat přes „tento počítač“ a dalších 5 adresářů.

Jde to?

Odpovědi
www

Znám jiný způsob než uvádí Děda.
Nejprve si vytvoř vlastní složku(y) přesně tam, kde potřebuješ a podle potřeby jí dej vhodný název(y) .
Teprve pak tam můžeš vkládat vše potřebné. Navíc si příště PC zapamatuje kam ten či onen soubor uložit a nabídne ti to jako první možnost.
Praxe

Děda Louda

Stránku si ulož do složky „Oblíbené položky“ pomocí zkratky Ctrl + D. Tam si můžeš vytvořit novou složku a podle potřeby ji pojmenovat.

bolak

www: No jenže já ukládám pokaždý jinam a navíc když zase něco otevírám, tak bych se z toho musel zase složitě vyklikávat.

Já prostě potřebuju přidat do té lišty další ikonku- složku, to je to co chci, to je to na co sem se ptal :)

bolak

Děda Louda: Ctrl+D ukládá odkaz na stránku do záložek, nikoliv stránku na disk