Honza27

Jak nastavit uložiště v tabletu?

Když si chci něco stáhnout z internetu tak mi to de na sd kartu ale když chci z obchodu play něco stáhnout tak mi to de do tabletu a tam už nemám dostatek volného místa takže si nic nestahnu a mam nastavený aby mi to šlo na sd kartu ale prostě mi to tam nejde, neví někdo jak to nastavit?
Doplňuji:
Na sd kartě mám paměti dost

Odpovědi
Dochy

Chtělo by to napsat jaký tablet a s jakým systémem.
U androidu bývá v nastavení a seznamu aplikací možnost u dané aplikace přesunout na SD. Dál zkuste najít aplikaci APP2SD. Ev. nainstalujte android assistant, ten obsahuje funkci app2sd.