Uložení tapety na plochu Netbooku

Jak mám na pozadí uložit tapetu-používám Windouws 7 Starter (u jiných Pc mi to šlo pomocí pravého tlačítka, tady ne) Jde vůbec změnit?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejsem si jistý, ale u Starter verze asi to změnit nejde

karolinkka

Ahoj. Taky jsem s tím nevěděla rady. Jde to :) Nejdřív si musíš stáhnout a nainstalovat Oceanis Change Background http://www.pcpo­radenstvi.cz/o­ceanis-change-background-windows-7 a dál už si můžeš měnit tapety jak se ti zlíbí :)