Chozze1210

Uložení peněz. Kam s nimi?

Dobrý den, lze někam uložit peníze, tak aby nešly dohledat?
Prosím o inteligentní rady… Ne nesmysly, jako byli poslední odpovědi..
Děkuji za odpověď…

Nejlepší odpověď
Human

Švajčiarske banky, anonymné firmy v daňových rajoch…

Další odpovědi
jpau

Jde o objem.

Desítky tisíc:
Zakoupil bych několik předplacených karet (např. Blesk peněženka), na nich může být 10k zcela anonymně.

Stovky tisíc:
Nakoupil bych nějaké zboží trvalé hodnoty, šperky apod. a uložil je to bezpečnostní schránky v bance. Bude evidováno že vlastním bezpečnostní schránku ale už ne, co v ni je. Existují i více anonymní poskytovatelé těchto služeb než banky.

Miliony a víc:
Lze si myslím od nějakých 5000 euro pořídit anonymní společnost např. v Lucembursku. Ceny se liší podle „jakosti“ společnosti. Ačkoli bych byl vlastník tak nebudu za firmou fyzicky vidět a nepotřebuji bílého koně (Lucembursko je jedna z mála zemí kde je to stále ještě možné). No a pak bych nakupoval, ukládal prachy, všechno na firmu.

Neřešil jsem diverzifikaci, bezpečnost apod. Neuvádíš další podrobnosti, nemá smysl se v tom víc patlat. Jenom nápady.

Drap

Samozřejmě. Třeba zakopat na svém pozemku. Pokud chceš abys je nemohl dohledat ani ty, hoď je do kanálu.

anonym

Poslat mi je,nebo je dát do velkýho kamene,když do něj navrtáš díru a důkladně otvor zamaskuješ.
Moje odpověď je realizovaná,budeš mít jistotu,že o ně nepřijdeš.
Potom je ještě možnost,vykopat někde jámu a prašule dát do něčeho,kde se nezkazí a vydrží tam navěky.

redy

Nojo, kdybys dodržoval pravidla, nemusel bys vymejšlet kam s prachama.