Avatar uživatele
Chozze1210

Uložení peněz. Kam s nimi?

Dobrý den, lze někam uložit peníze, tak aby nešly dohledat?
Prosím o inteligentní rady… Ne nesmysly, jako byli poslední odpovědi..
Děkuji za odpověď…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Human

Švajčiarske banky, anonymné firmy v daňových rajoch…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jpau

Jde o objem.

Desítky tisíc:
Zakoupil bych několik předplacených karet (např. Blesk peněženka), na nich může být 10k zcela anonymně.

Stovky tisíc:
Nakoupil bych nějaké zboží trvalé hodnoty, šperky apod. a uložil je to bezpečnostní schránky v bance. Bude evidováno že vlastním bezpečnostní schránku ale už ne, co v ni je. Existují i více anonymní poskytovatelé těchto služeb než banky.

Miliony a víc:
Lze si myslím od nějakých 5000 euro pořídit anonymní společnost např. v Lucembursku. Ceny se liší podle „jakosti“ společnosti. Ačkoli bych byl vlastník tak nebudu za firmou fyzicky vidět a nepotřebuji bílého koně (Lucembursko je jedna z mála zemí kde je to stále ještě možné). No a pak bych nakupoval, ukládal prachy, všechno na firmu.

Neřešil jsem diverzifikaci, bezpečnost apod. Neuvádíš další podrobnosti, nemá smysl se v tom víc patlat. Jenom nápady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě. Třeba zakopat na svém pozemku. Pokud chceš abys je nemohl dohledat ani ty, hoď je do kanálu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poslat mi je,nebo je dát do velkýho kamene,když do něj navrtáš díru a důkladně otvor zamaskuješ.
Moje odpověď je realizovaná,budeš mít jistotu,že o ně nepřijdeš.
Potom je ještě možnost,vykopat někde jámu a prašule dát do něčeho,kde se nezkazí a vydrží tam navěky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Nojo, kdybys dodržoval pravidla, nemusel bys vymejšlet kam s prachama.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek