Ulož.to mi hlásí, že je přetížené. Proč se to děje?

Ulož.to mi včera a dnes,když jsem si chtěla stáhnout film ohlásil,že pomalé stahování používá více lidí. Proč se to děje? Myslíte si,že si z Ulož.to ještě někdy něco stáhnu? Něco na Ulož.to předělali a budu se tam muset registrovat,stejně jako na Datatoru,přes mo­bil?

Odpovědi
Kepler

To se občas stává, když stahuje příliš velký počet uživatelů a server nestíhá. Zkus v jinou denní dobu.

Kulpix

Včera mi to taky nešlo. Jak dneska to nevím.

Mc Merkurion

… to je jen reklamní tah, aby jsi si zaplatila kredit (registrace s tím nemá nic společnýho > můžeš bejt registrovaná, a kredit si nekoupit) …