Ulice - jaký máte názor na seriál ulice?

Ulice jakej mate nazor na serial ulice?Ja ho zboznuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

těžce nemusím, sorry. Plytké, trapné a furt stejné, umějí tam akorát řešit, kdo, s kým a za kolik

Další odpovědi:

Ulice,Ordinace a.pod- o ničem.Pásová výroba.

Zlatý

Ulici sleduji více či méně pravidelně. Nemusím u toho moc přemýšlet, tak se trochu odreaguji. TV mám puštěnou často jako kulisu. Jsou to příběhy, jako se nám, normálním lidem stávají. Slušné obsazení. A když vynechám nějaký ten díl, nic se neděje, do děje se opět lehce vklouzne. A že je to nekonečný seriál mi spíše vyhovuje. Nebudu přece odsuzovat něco, že je to nekonečné, aniž vím o co go.

Pokročilý

Nekoukám na to, přijde mi to nudné.

Bronzový

Na ulici se dívám pravidelně, je to hezký seriál. Občas se i zasměju. Nestydím se za to , že na Ulici koukám.

Pokročilý

Tyto a podobné seriály mění lidem jejich originální osobnosti a chování v různých situacích ,které nám život připravuje.Je to napodobenina moderního žití,které nemá s tím pravým životem nic moc společného.Nicméně je to seriál,který má pro svoji ¨nekonečnost¨ mnoho fanoušků a je úspěšný.

Můj názor:
Je zábávné sledovát odlišnosti a životy osobností inspirované realitou.Ale také je potřeba vědět ve své vlastní hlavě jaké chování je v dané situaci nejvhodnější a nemyslet přitom na scény z televize.

Bronzový

V nouzi, která v dnešní době většinou na televizních kanálech přetrvává, se na to koukat dá. Ale že bych z toho byla "na větvi" to se teda říct nedá.

Bronzový

Nekoukám, protože když ho tenkrát začali dávat, tak hlásali, že to bude nekonečný seriál. A ty já nesnáším....

Pokročilý

Nejdřív jsem se dívala, teď už ne. Když jsem se dívala, tak mě zajímal děj a koukala jsem každý den, teď, když to zapnu jen občas už mě no zajímavé nepřipadá.

Zlatý

já se na ní taky dívám jen ted jak se tam objevil ten kukačka s tým jeho právníkem se mi to přestává líbit .jinak je supr

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.