Ulevit zadum pomoci masaze ano ci ne?

Mam ted hodne prace doma a casto sedim u pocitace a moje zada jsou z toho uplne silene, chci se zeptat jestli pomuzejen masaz nebo musim k doktorovi nekdo zkusenosti s tim?? :)
Doplňuji:
Děkuji nafukovací míč zkusím no a s tím plaváním to nevidím na dobré cestě, bohužel mi chlór nedělá dobře takže plavat můžu tak max v moři kde je slaná voda :/ ale to welnes vypadá pěkně děkuji za info :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

zalezi ceho se bolest tyka ..:D ..pokud svalstvo tak pomuze masaz.. ale na spoustu veci masaz nestaci ...nejsdriv bych byt vama navstivil doktora a zeptal se na radu primo jeho ...Taky dobra zidle a sravne sezeni u Pc je dobra prevence ...prodavaji se take masazni podlozky ...ale aby to k cemu bylo tak si priplatite ... levne nema cenu kupovat ...stejne tak neni doporuceno si delat masaze doma svepomoci ...clovek si muze vic uskodit nez pomoct ..snad s vijimkou nasaze bankovanim ...k temto masazim se pouzivaji banky budto na podtlak spusobeny teplem nebo odsatim ...oboje jsou pripustne a vice mene neskodne...pokud se clovek nauci zvladat saklady ..

Zlatý

Než navštívíte lékaře, zkuste si pořídit nafukovací cvičební míč a sedět na něm u počítače. Sezení na míči velmi dobře uleví páteři.
Vlastní zkušenost.

Stříbrný

ano, pomůžou a když nepomůžou, aspoň neuškodí, od toho, kdo to umí, a bezvadný je i plavání, pak se čověk cítí, jak v nebi

nafukovaci mic je dobry ale me pomohl jen nachvili..bolesti zad jsem mivala celkem casto hlavne s delsi chize nebo stani..kamaradky mi doporucila jedno welnes v Praze carolline thai spa kde se o me dobre postarali chodila jsem tam ale driv ted uz ne ale verim ze je to furt stejne :)

Stříbrný

mě pomohla rehabilitace...což zahrnuje i masáže, ale ne v "obyčejném" masážním salónu, ale v rehabilitačním centru...a v rámci léčby (po navštívení doktora) to platila pojišťovna....

Pokud máte tu možnost zkuste u počítače stát. Mě to pomohlo. Ale pravidelný pohyb ničím nenahradíte. Když nestíhám nebo je venku špatné počasí cvičím doma. I pár minut je lepší než nic.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.