Ukrojíš si větší krajíc než sníš?

Nevím do které kategorie tuto otázku zařadit a tak ji vkládám tady.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Beru si méně a pak si přídám.

Další odpovědi
iceT

Nepouštím se do věcí,o kterých si nejsem jistá,že je zvládnu…

hanny 2

Sním všechno co si nachystám,nechápu jak někdo musí vždycky nechat něco na talíři/např.můj chlap!/.

panenka

Ukrojím si jeden a pak si kdyžtak přidám.

tom004

U jídla s tím problém nemám. Ukrojím kolik sním. V životě se mi párkrát stalo,že jsem situaci neodhadl,spíš jsem se přecenil. Ale konec dobrý,naštěstí.

SajmonModer

Když jsem byl malý, tak jsem to tak dělal. Teď to dělám tak, jak říká děda.

Fidel

Vezmeš si toho na sebe víc, než seš schopnej udělat/zvládnout.

Katusa

Ano, předem počítám s tím, že si kousne přítel nebo kousek vyloudí pes