Pokročilý

Ukrajinské nepokoje

Dobrý den,
potřebuji najít nějaké články, které se týkají postoje Evropy, OSN a NATO k ukrajinský nepokojům a Krymu.. Kdybyste mi poslali nějaké odkazy třeba na idnesu nebo novinkách, dost mi to pomůže, vím co se tam děje a tak, ale potřebuji k tomu mít takovéto "důkazy"..
Předem díky
Doplňuji:
Potřebuju to jako doplnění práce do školy.. musím tam mít nějaké takovéhle články.. -_-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tak jestli potřebuješ jak říkáš "důkazy" tak rozhodně bych je nehledal na něčem jako idnes.cz a novinky.cz !

Další odpovědi:

Stříbrný

Důkazy asi nenajdeš, ale odkazů mi našel Google několik stovek tisíc, doufám, že nechceš, abych je tady všechny vypisoval.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Hledáš důkazy nebo pravdu. Jeden zbabělec ji tady neunesl.
Pravdu zde nenajdeš.

Rusové se obávají postupu NATO na východ. Jejich chování vychází z předpokladu, že Západ je nepřítelem Ruska a Ukrajina coby člen EU a NATO by už zasahovala do nejcitlivějšího místa jejich zájmů. Západ by měl vzít v úvahu Ruskou duši, jejich potřeby a zájmy. Snaha Západu začlenit Ukrajinu do své sféry vlivu je už za hranicí jejich tolerance s postupem UNIE na východ. jejich chování je neurotické a nátlakové. Neutralita Ukrajiny by nebyla špatným řešením. Stala by se nárazníkem mezi NATO a Ruskem. V zájmu celé Evropy je žít s Ruskem, nebát se ho, ale ani ho neprovokovat.

Zlatý

arygnoc

no neviem ako to spracujete, keď ani neviete, o čo ide.

nie sú to totiž "ukrajinské nepokoje na kryme" ale sú to "ruské nepokoje na kryme".

;)

Stříbrný

Emefej

Eto naše delo.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.