Questman

Ukrajina – souhlasíte?

Podle mě, pokud se Rusko pokusí obsadit Ukrajinu, tak se tak i stane a nikdo jim v tom nezabrání. EU i USA potřebují Rusko a Čína zase potřebuje USA, takže budou všichni chvíli bouřit a pak se svět smíří s tím, že Ukrajina bude znovu patřit Rusku, protože zásah světa proti Rusku by znamenala světovou válku. Co myslíte vy, zaútočí Rusko na Ukrajinu? Postaví se v tom případě některý stát na stranu Ukrajiny a vojensky jí pomůže?

Nejlepší odpověď
mandat

Ne. Budu raději, když se Ukrajina připojí k Rusku a bude tam vládnout ± demokraticky zvolený Putin, než když tam bude Kličko a banderovci, kteří svrhli legitimně zvolenou vládu.

Další odpovědi
mosoj

Rusko si Krym určitě vezme zpátky, nebo nějak zařídí aby ho ovládal. Ostatní nedokáži posoudit, nicméně je Ukrajina suverénní stát ( suverenitu jí dalo Rusko v roce 1991 po více jak 300 létech!!) tak ať si to vyřídí sama se sebou. Jakmile ale začne ohrožovat bezpečnost Ruska, Rusko zasáhne.
V každém případě praštěný ( doslova) Kličko připravil obyčejným Ukrajincům peklo. Škoda, vždy jsem Kličkovi jako sportovci fandil, jako politik je ale velmi špatný až nebezpečný.

Irisa

Už se stalo… Putin Ukrajině vyhlásil (nebo jak je to slovo) válku. Podle mě jí nikdo nepomůže, bylo by to na třetí světovou… takže už se smiřuji s tím, že Ukr. už se z Ruska nevyvlíkne :(

Mapel

Mám strašně rád diskuse o tom, kde nikdo nebyl a vše má jen z doslechu. Jsme holt země politiků, ale kdo potom bude pracovat?

arygnoc

mandat

v čssr, nemecku, maďarsku, poľsku tiež boli pred 25 rokmi zvrhnuté legitímne vlády, a ako si to neviete vynachváliť.

neupierajte druhým to, čo sme si tu sami navarili, im sa možno tá naša kaša páči.

v čr by sa museli dostať k moci >kdož sú boží bojovníci<, lebo od tej doby nejakí bojovníci za slobodu v zemiach českých neboli.

gagaga

ja fandim klickovi :p

  • iv-

arygnoc

hrozím sa iba toho, že putin obhajuje záujmy rusky hovoriaceho obyvateľstva (ale s ukrajinským občianstvom).

ten istý argument môže použiť, keď sa mu to zapáči, i pre karlove vary.
aspoň podľa jeho logiky.