Blanch

Ukradli mi notebook najdu ho v zastavárni?

Prosím o pomoc, kdyby jste narazili na notebook v Praze, zaplatím vam o hodne víc. Kdyby jste měli nejaké info dejte mi prosím vědet. Nevíte kde ho mám hledat?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pro jistotu bych obešla zastavárny v okolí, kde vám ho lohli. Nemyslím si, že by profi zloděj kradl notebook, aby měl co používat, to je moc o hubu a on nechce obvykle počítač, ale prachy… někde to střelí. A tyhle existence bývaj dost často hodně líný a jdou s tím do zastavárny, co je nejblíž.. :)

Další odpovědi
Mousinek

Ten už nenajdeš. Máš si ho hlídat

hanulka11

Proč v zastavárně ? Někdo byl rád,že ho šlohnul

Miroslavst

Já dnes jeden viděl, tak zaplať :D:D
Jakou pomoc si představuješ? Neuvedeš ani identifikační údaje notebooku a chceš pomoci. To je potom těžké. víš kolik jich v zastavárnách je?

led

Pozreli ste do kontajneru na smeti?
Toto nie je vtip.
Naozaj mi donieli ukázať nový „vyhodený“ notebook zahraničnej firmy xy s kompletnými obchodnými údajmi nájdený v kontajneri

Elk

Ještě bych se pokusil hledat ho někde v herně, či hospodě. Nejsem odborník, ale nedá se třeba nějak lokalizovat při případném pokusu o připojení…???