Avatar uživatele
Hakunamatata

Ukradl někdo někdy zvíře? Živé či mrtvé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3958 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

pytláci to dělají běžně…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Jasně, nedávno jsem někomu „ukradl“ kus pečenýho kuřete z talíře :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Na chlupě k nám přišli dvě koťata. Nikdo se k nim nehlásil, tak jsme je adoptovali. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Několikrát jako kluk, když jsme chytali ryby a raky do ruky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jako kluci, když jsme se učili základy přežití, jsme na jedné opuštěné chatě urazili zámky od králíkárny, králíky vyvrhli, rozdělali tam oheň a králíky upekli a snědli. Kosti jsme majiteli rozházeli všude po pozemku.
Ber tak, že jsme byli kluci a příliš rozumu jsme neměli, proto jsme se život teprve učili ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zvedavaholka

jo, kamarádka kradla králíky a tvrdila, že jsou její.. ale to jí bylo 8… teď krade jen partnery…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jen několik upytlačených pstruhů kdysi v dětství.Potok nám teče přes zahradu,takže jsme to brali jakože chytáme na svým:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ukradli jsme cikánům pejska, málem ho zabili, jak ho mlátili, starej cikán na mě řval, že jsem dětem ukradla hračku, známý všechno natočil a já jsem starýmu cikánovi řekla, že jestli něco bude piskovat, donesu video k polišům, měla jsem strach, málem ze mě lítaky bobky, pejsek měl přeražený žebro a zlomený ocas, poškozené očko, stálo to moc peněz a pak jsem ho darovala tady na vesnici jedné staré paní, ale nevím, nevím, jestli je na tom dobře, vídám ho s paní a má na hlavě modrou kytinku a na krku bambulky a večer, když šmatlaj po vesnici, tak pejsek svítí, má na krku malou baterčičku aby ho dobře viděla 🙂nejedná se o další týrání ?
Néé, jsem ráda, že ho má, pořád špacíruje jen s pejskem, dal mu jméno Bobík :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

tak to někdy přijeď na vesnici.Za komunistů se tady zvířata nekradli, lidi je měli zavřené jen na ohnutý hřebík.Dneska jsou petlice a ještě k tomu zámky na dveřích a zvířata se ztrácejí.Nejvíce se kradou králíci, slepice, husy, kachny, zkrátka malé zvířectvo.Jenže dříve v každém stavení na vesnici lidi měli nějaké zvířectvo, takže nebylo potřeba krást.Dneska mladí jsou přetížení prací (a nebo také líní kolem zvířat dělat a raději si ho ukradnou).A policie to nechce vyšetřovat, protože škoda nepřesáhne 5000Kč.
Ono přejde chuť něco chovat když 3× za léto máte vybílenou králíkárnu a ještě k tomu rozbitou.
A zažil jsem i v těchto letech, že soukromému zemědělci ukradli krávu na pastvě (tedy zabili ji, rozřezali, maso odvezli, vnitřnosti a hlavu nechali tam).
Sám jsem nikdy žádné zvíře neukradl, ale syn s kamarádama přejeli srnu, tak jsem jim ji stáhnul a rozporcoval (vím, že to je lesní pych, ale hledejte nějakého myslivce ve dvě hodiny v noci).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek