Hakunamatata

Ukradl někdo někdy zvíře? Živé či mrtvé.

Nejlepší odpověď
quentos

pytláci to dělají běžně…

Další odpovědi
autacek

Jasně, nedávno jsem někomu „ukradl“ kus pečenýho kuřete z talíře :)

Reezo

Na chlupě k nám přišli dvě koťata. Nikdo se k nim nehlásil, tak jsme je adoptovali. 🙂

Drap

Několikrát jako kluk, když jsme chytali ryby a raky do ruky.

zjentek

jako kluci, když jsme se učili základy přežití, jsme na jedné opuštěné chatě urazili zámky od králíkárny, králíky vyvrhli, rozdělali tam oheň a králíky upekli a snědli. Kosti jsme majiteli rozházeli všude po pozemku.
Ber tak, že jsme byli kluci a příliš rozumu jsme neměli, proto jsme se život teprve učili ,)

zvedavaholka

jo, kamarádka kradla králíky a tvrdila, že jsou její.. ale to jí bylo 8… teď krade jen partnery…

Rocker

Jen několik upytlačených pstruhů kdysi v dětství.Potok nám teče přes zahradu,takže jsme to brali jakože chytáme na svým:-)

anonym

Ukradli jsme cikánům pejska, málem ho zabili, jak ho mlátili, starej cikán na mě řval, že jsem dětem ukradla hračku, známý všechno natočil a já jsem starýmu cikánovi řekla, že jestli něco bude piskovat, donesu video k polišům, měla jsem strach, málem ze mě lítaky bobky, pejsek měl přeražený žebro a zlomený ocas, poškozené očko, stálo to moc peněz a pak jsem ho darovala tady na vesnici jedné staré paní, ale nevím, nevím, jestli je na tom dobře, vídám ho s paní a má na hlavě modrou kytinku a na krku bambulky a večer, když šmatlaj po vesnici, tak pejsek svítí, má na krku malou baterčičku aby ho dobře viděla 🙂nejedná se o další týrání ?
Néé, jsem ráda, že ho má, pořád špacíruje jen s pejskem, dal mu jméno Bobík :DD

anonym

tak to někdy přijeď na vesnici.Za komunistů se tady zvířata nekradli, lidi je měli zavřené jen na ohnutý hřebík.Dneska jsou petlice a ještě k tomu zámky na dveřích a zvířata se ztrácejí.Nejvíce se kradou králíci, slepice, husy, kachny, zkrátka malé zvířectvo.Jenže dříve v každém stavení na vesnici lidi měli nějaké zvířectvo, takže nebylo potřeba krást.Dneska mladí jsou přetížení prací (a nebo také líní kolem zvířat dělat a raději si ho ukradnou).A policie to nechce vyšetřovat, protože škoda nepřesáhne 5000Kč.
Ono přejde chuť něco chovat když 3× za léto máte vybílenou králíkárnu a ještě k tomu rozbitou.
A zažil jsem i v těchto letech, že soukromému zemědělci ukradli krávu na pastvě (tedy zabili ji, rozřezali, maso odvezli, vnitřnosti a hlavu nechali tam).
Sám jsem nikdy žádné zvíře neukradl, ale syn s kamarádama přejeli srnu, tak jsem jim ji stáhnul a rozporcoval (vím, že to je lesní pych, ale hledejte nějakého myslivce ve dvě hodiny v noci).