OuSí

Ukradený mail…

kamaradovi někdo uradl e-mail… Jenže on ho už měl dlouho takže si nepamatuje kontrolni otazku… :( dá se nějak jinak získat heslo? (měl tam totiž registrované různé věci za víc než 1500Kč) děkuji za všechny rady i za kamarada…

Nejlepší odpověď
PostApMan

jednoznačně nelze. když někomu někdo ukradne e-mail neni to samé jako když Vám někdo ukradne OP. Pokud nevíte kontrolní otázku a ani nemáte nastavený druhý e-mail pro obnovení hesla tak máte jednoduše smůlu.

Můžete informovat o situaci administrátora, vysvětlit mu celou situaci a on se může pokusit o nějaké řešení. (často Vám položí otázky na které by dokázal odpovědět pouze majitel schránky, jako barva pozadí schárnky,pokud je nastavitelné, nejčastější adresy apod.) ale ne vždy administrátor přistoupí k tomuto kroku. napište mu a sami se dozvíte jaké máte možnosti.