Avatar uživatele
annas

Ukradený čas? Co s ním asi dělá „zloděj času“?

Obrázek: http://1gr.cz/fot­ky/idnes/13/032/c­l6/JOB49cc35_pro­fimedia_0104565774­.jpg

Obrázek je jen motivační k otázce, i když je z kategorie "zloděj času!.
Jinak odpověď se týká otázky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? led, vagra, johana 56, Drap, redy, briketka10, gagaga, Frogman, anonym, Anikitos před 2613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Odpoveď byla označena jako užitečná

„Je jen jediná věc, která je horší než mít málo času. Nemít žádný.“ Michael Ende Děvčátko Momo a ukradený čas (Momo) o světě kde „Šedí páni“ začnou lidem krást čas…
annas, „ukradli ste mi čas“, ktorý som venovala „štúdiu tohto vášho problému“. Ako to jednoducho znie… Ale je to naozaj pravda?
Ak dokážem využiť informácie získané dešifrovaním tohto vášho problému s ich neskorším využitím, tento čas nie je stratený, ani premrhaný.
Nebuďme závislí na symbolike času – jeho zobrazovaniu hodinkách, pretože čas sa nezastaví, ani nenatiahne, ani neskráti, ale vytvárajme si svoje časové rozloženie a jeho náplň, aby sme sa nestali obeťou „Zlodejov času Sivých pánov“ viď príbeh dievčatka Momo

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Annas, tak teď už i vy začnete s nesrozumitelnými otázkami? Já vždycky tvrdil, že je to na-ka-žli-vý! To je zklamání, to je zklamání… ;)

Napadá mne ale toto- když položím nesrozumitelnou anebo stupidní otázku já, tak i přes její nesmyslnost vás bude stát hodně času, než mi na ni „jakož- takož“, v rámci „snahy“ plynoucí z nejlepšího vědomí a svědomí, přiměřeně odpovíte, že ano. No ale s tímtpo časem já neudělám bohužel nic. Ukradnu jej, ale k ničemu mi není. Vám ubyde, ale mně k mýmu nepřibyde, což vůči mě je nespravedlivé ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Čas, čas se nedá ukrást. Čas se dá promarnit, dá se využít. Promeškat je diskutabilní, jelikož čas plyne dopředu a dá se promeškat událost na časové přímce, ale ne čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ukradený čas je mimo jiné i názvem divadelní hry, která je podle nějaké pohádky. To ale zřejmě nebylo předmětem otázky. Snadná filozofická otázka s nesnadnou odpovědí. Za zloděje času bývá dnes označován počítač, televize, hry, někdy i koníčky.Kdysi byly i podobně označovány hodiny. To všechno však prvotně ovlivňujeme my, samotní.
Co asi zloděj dělá s lupem? Čas je velmi zvláštní komodita. Nejde ho schraňovat, schovávat si ho na horší časy. Je to podobné zboží jako třeba emoce. I ty nám v jistých případech mohou být ukradeny. Čas jsme si vymyslely ale emoce nám byly dány,
Domnívám se , že právě díky zvláštnosti času s ním zloděj mnoho nenadělá, stejně jako ty emoce. Jsou to věci, které nám scházejí, ale přes to je nikdo jiný nemůže využít, nemůže se s nimi obohatit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mě kradla práce čas.

A zloděj času je pro mě
nakupování v Globusu.
Teď se mi dost osvědčil
Košík.cz už jsem nakoupila
3× a pokaždé bezvadná
dodávka až domů a zdarma.
Mají v nabídce od kartáčku
na zuby po brambory téměř
vše.
Ještě znám dva filmy s názvem Zloději času:

http://www.csfd­.cz/film/3310-zlodeji-casu/prehled/

http://www.csfd­.cz/film/10812-zlodeji-casu/prehled/
.....
Ad marci1

Každý nákup je na Košík.cz zdarma ne
jen ten první, ale musí být za 500,–Kč

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nevím, je mi to ukradené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nic s ním nedělá. Není jeho cílem sebe obohatit, ale tebe ochudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martin319

čas se dá jen promarnit a nebo ti ho někdo může vzít když tě zabiju ale ten čas je pak úplně ztracen

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Tentokrát nějak nechápu otázku. To jako že hodiny nám kradou čas? To je jen přístroj, se svým časem si nakládáme sami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Co dělá zloděj s ukradeným časem ? Nastavuje si tím své zlodějské schopnosti, aby měl před policii vždy náskok. Pokud zloděj zapomene čas včas ukrást tak ho policie většinou chytí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
456jkl@post.

Zloděj času asi dělá s ukradeným časem to, že ho schovává před nebo za nebo pod nebo nad nebo v nebo mimo zlodějku času 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tarzan

Zloději času,našich životů jsou politici a další otrokáři v oblecích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Mně teda krade nejvíc čas Facebook. Jenže nepodívej se, když je tam tolik chytrých lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

Čas jako takový neexistuje… nedá se ukrást..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

https://fotky-foto.sk/page/fo­tobanka/
RF – royalty free

před 2222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„Co dělá zloděj s ukradeným časem ?“ zjednoduším to na televízne reklamy.
Veď ten čas, ktorý vám premietanie reklám počas televízneho programu ukradli a 2× nechali zaplatiť (platba od zadávateľa reklamy, platba od diváka v koncesii, polatkoch za prebnos tv.signálu apod) si nenahradíte dopozeraním celého programu. Práve naopak, tento čas zo spotrebiteľského – diváckeho pohľadu strácate, pokiaľ sa vám v danom čase nechce vykonávať iná činnosť (WC, cigaretka na balkone, varenie čaju,kávy) a znudene sledujete, už viackrát opakované bezmyšlienkovité reklamy.

před 2613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

prepáčte, prosím, preklepy
(platba od zadávateľa reklamy, platba od diváka v koncesii, poplatkoch za prenos tv.signálu a pod.)

před 2613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

ad „briketka10“: Košík.cz je výborný, kvalitní zboží, člověk si může vybrat hodinu dodání a do druhého dne je doprava zdarma. A ještě to přinesou až do domu, bytu. 🙂

před 2613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Doprava tentýž den ( do 3 hodin) činí 45,– Kč. První a další nákup do druhého dne je zdarma. A přivezou to na hodinu, kterou si zákazník objedná, přesně. Zelenina, ovoce je jak „vymalovaná“, čerstvá. 🙂
https://www.ko­sik.cz/informa­ce-o-rozvozu-a-cenach

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Děvčata, díky za tip, tenhle server neznám.:-))

před 2613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

An, přiznejte se, že Vyste si dneska „trošku dala“.

před 2613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad zjentek,

tušíte vůbec, že 2 šálky čaje z kustovnice se skořicí jsou vynikající a posilující nápoj? 🙂

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ano, jistě, že to vím. Jsou i další vynikající nápoje.
Nicméně odpovídáte dost pozdě. Tušíte vůbec, kolik lidí už „zdrhlo“ od nehody a druhej den se šli přiznat s argumentem- já jsem nepil, já jsem nepila?

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prepáčte, že skáčem do vášho rozhovoru…
Zarazilo ma „Nicméně odpovídáte dost pozdě“
Je stanovený nejaký časový limit na odpovede v diskusii?

„No ale s tímtpo časem já neudělám bohužel nic. Ukradnu jej, ale k ničemu mi není. Vám ubyde, ale mně k mýmu nepřibyde, což vůči mě je nespravedlivé ;) “

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

To je fakt, sám někdy odpovídám cca za rok. Ale An je „poctivka“ a to je úplně něco jinýho, než u takovejch, jako já. U takovejch, jako je ona, je předpoklad, že vše v životě jde rychle a hladce ;)

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Led, ta věta, co vás zarazila, tam vůbec nemusela bejt. Ona je tam proto, aby i tací, jako vy, pochopili pointu tý věty následující hned po ní. No, nevyšlo ;). Takže pro vysvětlení- je to fór, něco jako- „to se vám to diskutuje o kustovnici, když jste již střízlivá“! ;))

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Prepáčte moju nechápavosť a zaostalosť, to bude asi tým, že aj všeobecne známu (pre ostatných) „kustovnici“ som si musela vyhľadať na internete, aby som vedela, čo to tá annas vlastne pije.

před 2612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nemusíte na určitý věci dávat takový důraz, já přeci vím, za koho tady jsem ;)

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ale stejně- musela si dát něco jinýho, než kustovnici.
Prozradili ti totiž ti smajlíci:
tušíte vůbec, že 2 šálky čaje z kustovnice se skořicí jsou vynikající a posilující nápoj? 🙂

…třeba byla večer unavená a vám neznámou kustovnici si spletla s vámi nejspíše dobře známým kozlíkem ;)
Po něm se člověk stává doslova básníkem!

před 2611 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek