annas

Ukradený čas? Co s ním asi dělá „zloděj času“?

Obrázek: http://1gr.cz/fot­ky/idnes/13/032/c­l6/JOB49cc35_pro­fimedia_0104565774­.jpg

Obrázek je jen motivační k otázce, i když je z kategorie "zloděj času!.
Jinak odpověď se týká otázky.

Nejlepší odpověď
led

„Je jen jediná věc, která je horší než mít málo času. Nemít žádný.“ Michael Ende Děvčátko Momo a ukradený čas (Momo) o světě kde „Šedí páni“ začnou lidem krást čas…
annas, „ukradli ste mi čas“, ktorý som venovala „štúdiu tohto vášho problému“. Ako to jednoducho znie… Ale je to naozaj pravda?
Ak dokážem využiť informácie získané dešifrovaním tohto vášho problému s ich neskorším využitím, tento čas nie je stratený, ani premrhaný.
Nebuďme závislí na symbolike času – jeho zobrazovaniu hodinkách, pretože čas sa nezastaví, ani nenatiahne, ani neskráti, ale vytvárajme si svoje časové rozloženie a jeho náplň, aby sme sa nestali obeťou „Zlodejov času Sivých pánov“ viď príbeh dievčatka Momo

Další odpovědi
zjentek

Annas, tak teď už i vy začnete s nesrozumitelnými otázkami? Já vždycky tvrdil, že je to na-ka-žli-vý! To je zklamání, to je zklamání… ;)

Napadá mne ale toto- když položím nesrozumitelnou anebo stupidní otázku já, tak i přes její nesmyslnost vás bude stát hodně času, než mi na ni „jakož- takož“, v rámci „snahy“ plynoucí z nejlepšího vědomí a svědomí, přiměřeně odpovíte, že ano. No ale s tímtpo časem já neudělám bohužel nic. Ukradnu jej, ale k ničemu mi není. Vám ubyde, ale mně k mýmu nepřibyde, což vůči mě je nespravedlivé ;)

JájsemRaibek

Čas, čas se nedá ukrást. Čas se dá promarnit, dá se využít. Promeškat je diskutabilní, jelikož čas plyne dopředu a dá se promeškat událost na časové přímce, ale ne čas.

Drap

Ukradený čas je mimo jiné i názvem divadelní hry, která je podle nějaké pohádky. To ale zřejmě nebylo předmětem otázky. Snadná filozofická otázka s nesnadnou odpovědí. Za zloděje času bývá dnes označován počítač, televize, hry, někdy i koníčky.Kdysi byly i podobně označovány hodiny. To všechno však prvotně ovlivňujeme my, samotní.
Co asi zloděj dělá s lupem? Čas je velmi zvláštní komodita. Nejde ho schraňovat, schovávat si ho na horší časy. Je to podobné zboží jako třeba emoce. I ty nám v jistých případech mohou být ukradeny. Čas jsme si vymyslely ale emoce nám byly dány,
Domnívám se , že právě díky zvláštnosti času s ním zloděj mnoho nenadělá, stejně jako ty emoce. Jsou to věci, které nám scházejí, ale přes to je nikdo jiný nemůže využít, nemůže se s nimi obohatit.

briketka10

Mě kradla práce čas.

A zloděj času je pro mě
nakupování v Globusu.
Teď se mi dost osvědčil
Košík.cz už jsem nakoupila
3× a pokaždé bezvadná
dodávka až domů a zdarma.
Mají v nabídce od kartáčku
na zuby po brambory téměř
vše.
Ještě znám dva filmy s názvem Zloději času:

http://www.csfd­.cz/film/3310-zlodeji-casu/prehled/

http://www.csfd­.cz/film/10812-zlodeji-casu/prehled/
.....
Ad marci1

Každý nákup je na Košík.cz zdarma ne
jen ten první, ale musí být za 500,–Kč

lota

Nevím, je mi to ukradené.

dubraro

Nic s ním nedělá. Není jeho cílem sebe obohatit, ale tebe ochudit.

martin319

čas se dá jen promarnit a nebo ti ho někdo může vzít když tě zabiju ale ten čas je pak úplně ztracen

Kepler

Tentokrát nějak nechápu otázku. To jako že hodiny nám kradou čas? To je jen přístroj, se svým časem si nakládáme sami.

luckykubrt

Co dělá zloděj s ukradeným časem ? Nastavuje si tím své zlodějské schopnosti, aby měl před policii vždy náskok. Pokud zloděj zapomene čas včas ukrást tak ho policie většinou chytí.

456jkl@post.

Zloděj času asi dělá s ukradeným časem to, že ho schovává před nebo za nebo pod nebo nad nebo v nebo mimo zlodějku času 🙂

Tarzan

Zloději času,našich životů jsou politici a další otrokáři v oblecích.

tobby

Mně teda krade nejvíc čas Facebook. Jenže nepodívej se, když je tam tolik chytrých lidí.

Anikitos

Čas jako takový neexistuje… nedá se ukrást..

annas

https://fotky-foto.sk/page/fo­tobanka/
RF – royalty free

led

„Co dělá zloděj s ukradeným časem ?“ zjednoduším to na televízne reklamy.
Veď ten čas, ktorý vám premietanie reklám počas televízneho programu ukradli a 2× nechali zaplatiť (platba od zadávateľa reklamy, platba od diváka v koncesii, polatkoch za prebnos tv.signálu apod) si nenahradíte dopozeraním celého programu. Práve naopak, tento čas zo spotrebiteľského – diváckeho pohľadu strácate, pokiaľ sa vám v danom čase nechce vykonávať iná činnosť (WC, cigaretka na balkone, varenie čaju,kávy) a znudene sledujete, už viackrát opakované bezmyšlienkovité reklamy.

led

prepáčte, prosím, preklepy
(platba od zadávateľa reklamy, platba od diváka v koncesii, poplatkoch za prenos tv.signálu a pod.)

marci1

ad „briketka10“: Košík.cz je výborný, kvalitní zboží, člověk si může vybrat hodinu dodání a do druhého dne je doprava zdarma. A ještě to přinesou až do domu, bytu. 🙂

marci1

Doprava tentýž den ( do 3 hodin) činí 45,– Kč. První a další nákup do druhého dne je zdarma. A přivezou to na hodinu, kterou si zákazník objedná, přesně. Zelenina, ovoce je jak „vymalovaná“, čerstvá. 🙂
https://www.ko­sik.cz/informa­ce-o-rozvozu-a-cenach

pusinka50

Děvčata, díky za tip, tenhle server neznám.:-))

zjentek

An, přiznejte se, že Vyste si dneska „trošku dala“.

annas

Ad zjentek,

tušíte vůbec, že 2 šálky čaje z kustovnice se skořicí jsou vynikající a posilující nápoj? 🙂

zjentek

Ano, jistě, že to vím. Jsou i další vynikající nápoje.
Nicméně odpovídáte dost pozdě. Tušíte vůbec, kolik lidí už „zdrhlo“ od nehody a druhej den se šli přiznat s argumentem- já jsem nepil, já jsem nepila?

led

Prepáčte, že skáčem do vášho rozhovoru…
Zarazilo ma „Nicméně odpovídáte dost pozdě“
Je stanovený nejaký časový limit na odpovede v diskusii?

„No ale s tímtpo časem já neudělám bohužel nic. Ukradnu jej, ale k ničemu mi není. Vám ubyde, ale mně k mýmu nepřibyde, což vůči mě je nespravedlivé ;) “

zjentek

To je fakt, sám někdy odpovídám cca za rok. Ale An je „poctivka“ a to je úplně něco jinýho, než u takovejch, jako já. U takovejch, jako je ona, je předpoklad, že vše v životě jde rychle a hladce ;)

zjentek

Led, ta věta, co vás zarazila, tam vůbec nemusela bejt. Ona je tam proto, aby i tací, jako vy, pochopili pointu tý věty následující hned po ní. No, nevyšlo ;). Takže pro vysvětlení- je to fór, něco jako- „to se vám to diskutuje o kustovnici, když jste již střízlivá“! ;))

led

Prepáčte moju nechápavosť a zaostalosť, to bude asi tým, že aj všeobecne známu (pre ostatných) „kustovnici“ som si musela vyhľadať na internete, aby som vedela, čo to tá annas vlastne pije.

zjentek

Nemusíte na určitý věci dávat takový důraz, já přeci vím, za koho tady jsem ;)

zjentek

Ale stejně- musela si dát něco jinýho, než kustovnici.
Prozradili ti totiž ti smajlíci:
tušíte vůbec, že 2 šálky čaje z kustovnice se skořicí jsou vynikající a posilující nápoj? 🙂

…třeba byla večer unavená a vám neznámou kustovnici si spletla s vámi nejspíše dobře známým kozlíkem ;)
Po něm se člověk stává doslova básníkem!