fcoop

Ukoulí to Víťa,nebo ho vlci nechají padnout? — V pondělí začne odehrávat nejsledovanější proces posledních let.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ano

Ukoulí, a bude křišťálově čistý jako všech našich zbývajících 280 zákonodárců. A nejsmutnější na tom je, že člověk jim nakreslí tykadla a hned je v base.

Další odpovědi
annas

Ano

Těžko odhadovat. Kdo bude věrohodnější? Bárta, nebo Kočí? Vyjde pravda na povrch?