iwetax

Ukončit skript (skrip nereaguje)

Co to znamená? Zpomaluje mi to neuvěřitelně internet.
Doplňuji:
Ale co s tím? Ten internet je takto pro zlost. Mám Mozilla Firefox

Odpovědi
bolak

Ono je to trochu jinak. Internet ti nic nezpomaluje, jen prohlížeč se ti zasekává.

Když otevíráš hodně stránek najednou, tak se to prohlížeč snaží nějak zpracovat a protože většina browserů jsou udělaný tak jak jsou, snažej se načíst stránky v tom pořadí a čase jak jsi je pootevírala, tudíž třeba všechny najednou. Znáš te příběh o těch klackách ne? Jak bylo těch deset kluků, fotr si je zavolal, dal jim každýmu do ruky klacek a pak jim ho každýmu po jednom zlomil. Pak vzal těch deset klacků, svázal je k sobě a nechal je ať se pokusej to zlomit. No a pak začal dělat moudra vo tom že když budou spolu, tak že je nikdo nezlomí, ale v druhým případě přijdou vo klacek nebo jak to tam bylo. Tak tohle je něco podobnýho. Prohlížeč místo toho aby otevíral stránku po jedný, tedy počkal až se první stránka na čte a až potom začal načítat stránku další, tak je hloupě načítá všechny najednou a těžce to nezvládá. (jako kdyby někdo vůbec mohl prohlížet v jednu chvíli dvacet stránek najednou…) Paměť se zahltí a jedinej způsob jak z toho ven je ten, že ti prohlížeč sám nabídne možnost ukončení všech stránek.

Horší problém je že tohle zahlcení se někdy stává i když načítáš stránky postupně, čili nedá se tomu vyhnout. S každou další načteou stránkou si prostě zpomaluješ internetovej prohlížeč, až se dostaneš do chvíle, když už nezbejvá jiná možnost než prohlížeč resetovat.

Používáš google chorme, žejo? :)
Doplňuji:
Tak pokud máš Mozillu, tak můžeš mít jenom zaneřáděnej prohlížeč. Stáhni si Ccleaner a nech si to projet – internet cache, historie internetu, cookies atd. Všechno to zaškrtni, analyzuj, vyčisti. Ono ti to tam hned napíše, kolik se ti uvolní místa, takže hned uvidíš jestli to nějak pomůže. Pak restartuj PC a vyzkoušej ho. V případě že to nebude mít žádnej efekt, zkus reinstalovat celej prohlížeč (předem si zálohuj záložky a ostatní věci které se po reinstalaci smažou). Pokud to nepomůže, tak jedině zkusit jinej prohlížeč. Doporučil bych Operu, ta je fakt rychlá, dokonce i odpovedi.cz mi tam jedou jakštakš kloudně, narozdíl od IE a Chromu.

Ještě mi řekni, zpomaluje se ti to i zezačátku, když prohlížeš spustíš, nebo až časem?

http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/opera/