Avatar uživatele
dajk

Ukončení/Vypovězení pojistky. Poradíte mi?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat letos mi bude 19 a bude mi končit pojistka. Rodiče na mě platili nějakou částku a teď by to mělo přijít. Chci se zeptat jestli je možné pojistku vypovědět dřív. a jak dlouho se pak na peníze čeká. Je to u České spořitelny. Děkuji

A tak nevíte když mi např v srpnu končí jak dlouho trvá než to oni vyřídí ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dajk

Zajímavá 0 před 3217 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Záleží na konkrétní pojistce a na znění smlouvy. Obecně lze říct, že při předčasném zrušení pojistky přijdeš o značnou část peněz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
leader

Pojistku by bylo finančně výhodné nechat doběhnout do konce.Pokud bys chtěl smlouvu zrušit dřív tak doporučuji učinit mimořádný výběr v maximální výši na pobočce z důvodu např. rekonstrukce pokoje.. a zachráníš pár tisíc o které by tě jinak zkrátili a poté pošleš výpověď online s tím že chceš aby ti finanční částku , na kterou máš nárok zaslali na účet .............. a že jí rušíš např. z důvodu finanční tísně.Kdybys chtěl poradit tak tel.730906827 :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
leader

Pojistku by bylo finančně výhodné nechat doběhnout do konce.Pokud bys chtěl smlouvu zrušit dřív tak doporučuji učinit mimořádný výběr v maximální výši na pobočce z důvodu např. rekonstrukce pokoje.. a zachráníš pár tisíc o které by tě jinak zkrátili a poté pošleš výpověď online s tím že chceš aby ti finanční částku , na kterou máš nárok zaslali na účet .............. a že jí rušíš např. z důvodu finanční tísně.Kdybys chtěl poradit tak tel.730906827 :)

před 3216 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek