Miroslavst

Uklízíte rády? Pokud ne, nechte se inspirovat :D

Tak jako studenti, kteří vynalezli výhodnou brigádu :D
Uklízely byste tak?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/215978-uklid-ve-spodnim-pradle-nebo-i-bez-cesti-studenti-vynalezli-vyhodnou-brigadu.html

Nejlepší odpověď
vecernice

Ani náhodou,není nad moje vytahaný uklízecí tepláčky.

Další odpovědi
anonym

kdybych uklízela ve spodním prádle tak mě děti ukamenují že jim narušuji mravní výchovu a manžel by se semnou rozvedl:D

aramah

Asi jsem fakt stará ale to nechápu.Příjde mi to dost ujetý.

Radak

Raději ne, klienti by mohli oslepnout…

ReHu

Já tedy takhle neuklízím, ale možná bych se ráda podívala na pěknýho mužskýho v boxerkách, jak luxuje nebo myje okna 🙂.