annas

Uklízíte před tím, než k vám přijde někdo na návštěvu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Když je zrovna doma binec ano, ale jinak úklid neřeším

Mimochodem, to je stejná bohapustá a smyslu postrádající činnost, jako uklízet před svátky apod. Úklidu bude dost až po nich, nebo až ta obelhaná návštěva odejde.

Další odpovědi
barnajka

Když je zrovna doma binec ano, ale jinak úklid neřeším

Je to sice pokrytectví, ale když se někdo ohlásí na poslední chvíli, opravdu mívám najednou napilno trošku ten můj mrvník doma polidštit :))
Jinak to ale moc neřeším – prezident k nám na návštěvu nechodí, známí už ví, do čeho jdou…a kdo k nám přichází za prací (opravář TV, pojišťovák), ten nechť si hledí práce a ne prachu na skříni ;)

Drap

Ne, tohle nevedu. Komu se naše "zabydlenost" nelíbí, ať k nám nechodí

Zásadně ne.

dědapetr

Ne, tohle nevedu. Komu se naše "zabydlenost" nelíbí, ať k nám nechodí

Uklízíme průběžně takže binec minimální.

anonym

Ne, tohle nevedu. Komu se naše "zabydlenost" nelíbí, ať k nám nechodí

Staci mi , ze uklizim po nich. !! 🙂

  • iv-

anonym

Když je zrovna doma binec ano, ale jinak úklid neřeším

Jikra

Jak před kterou návštěvou

Scalex

Když je zrovna doma binec ano, ale jinak úklid neřeším

Kubas11

Ano, mám to zažité a považuji za samozřejmé