Úklidové služby

máte někdo zkušenost z úklidovou službou?Byli jste spokojeni, nebo ne?

Nejlepší odpověď
ten který je

Je dobré domluvit se s dispečinkem nebo vedoucím úklidové firmy jaké máte přání.U mytí oken nahlásit počet oken popřípadě tip oken,kolik máte koberců a přibližnou metráž.Zjistěte si také předem jaký má firma ceník a zda účtuje dopravu.Já osobně jsem byl spokojen.

Další odpovědi
Q

Na okna jsem měla úklidovou službu po nákupu nového domu. Moje i jejich nespokojenost. Okna zašlá po stavebním mumraji a nechaná několik let s maltou. Dřeli se s tím místo plánovaných dvou dní asi 4, okna byla stále šmouhatá a špinavá. Snažili se to čistit parou, ale ruční práce v tomto ohledu je ruční práce, v závěru jsem již nevydržela a šla jim pomáhat…

kenyrts

ne nemám,já doma uklízím sám.

panenka

JÁ JSEM SI DO DOMU POZVALA JEN ČIŠTIČE KOBERCŮ A SPOKOJENÁ JSEM BYLA.