Beer4Real

Ukladani souboru na SD kartu v tabletu

Integrovana pamet tabletu je mala, proto sem si dokoupil 32 Gb kartu.
Jenze cokoli co stahuji pres jakykoliv prohlizec (napr. Film, ne software) se uklada do pameti tabletu. A ani v nastaveni prohlizece nejde cesta ukladani zmenit.
Je hezke ze to muzu stahnout na pc a dat to pak na kartu, ale pokud chci proste stahnout na tabletu cokoli vetsiho jak 200 mega tak sem odvareny.
Urcite tohle resi hodne lidi. Mam tablet jakysi Prestigio :)
Mate aspon nejaky tip?

Odpovědi
anonym

Každý prohlížeč má možnost v nastavení změnit cestu. Jdi do nastavení, jsou to 3 –4 tečky vpravo nahoře nebo dole. Cesta se nastaví na „/storage/sdcar­t1/adresář (který chceš)“, pro vnitřní paměť to je „/storage/sdcar­t0/download“. Nepoužívám Google ani vestavěný prohlížeč, který to nemá. Můžeš zkusit Maxthon, Doplhin, možná ti bude vyhovovat, jsou v CZ a umí synchron s PC (záložky apod).