Retko

Ukladani projitych stranek ve Firefoxu.

V Opere napriklad to bylo tak, ze pokud jsi dal zpatecku, tak se minula stranka okamzite zobrazila. A to do nekolika stupnu.

Firefox a IE vsak ty stranky znova nacitaji.

Vite o nejakem doplnku, ktery by to vyresil?

Dekuji

Odpovědi
HOMER

Ahoj,nerozumim v čem je problém,já takový nemám.Jestli jsi zvyklý na tu operu,tak proč používat Mozillu?Firefox je prostě jaký je a když ho nemáš rád,tak ho nepoužívej.Neber to prosím jako urážku,ahoj :)

Lobby

A nebude to skôr pomalším pripojením? Používam Firefox a stránky sa mi zobrazia ihneď…