Ukecali jste dopravní policii od pokuty?

Já jednou,to bylo ještě před rokem 89,jsem jel se škodovkou vyšperkovanou, tehdy to bylo ještě zakázané,přídavnými brzdovými světly.VB mě chtělo pokutovat třemi stovkami,ale já jim řekl,že jezdím s přívěsným vozíkem a už pár řidičů do mne ťuklo a proto ty světla mám.Nějak si to vzali k srdci a pokutu mi odpustili.Sranda byla,že jsem na autě NEMĚL tažné zařízení,čehož si nevšimli. 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já jednou v Praze jela jsem kam jsem něměla a hned mě čapl, prohlížel auto nevěděl co si vymyslet. Já jsem říkala, vidíte vše je v pořádku a já už to nikdy neudělám. A on říkal, jeďte prosím vás …nebo se neznám.

Další odpovědi
johana 56

Dnes ráno.Přestalo svítit přední světlo na kole.Ale měli dobrou náladu,bylo jen kázání.Šlapat 11 km proti větru a ještě platit pokutu se jim asi zdálo kruté.

dědapetr

V noci za rychlou jízdu,chtěli pětikilo a já říkal že není žádná doprava a že jsou silnice prázdné tak řekli jen kilo.

iceT

Pokutu ano,ale ne dopravákům.Měštákům za rušení nočního klidu…tehdy to bylo 50,–kč.