panenka

Ukazuje se mi při odesílání meilu s přiloženým souborem, že mi to nejde…

snažila jsem se odeslat 3 soubory jen co to chci odeslat ukáže se mi že se meil ukládá a že uživatel není k dispozici může mi někdo poradit co dělat potřebovala bych to odeslat.a ještě mám prosbu chtěla bych vědět kam se mi to neodeslané ukládá děkuji

Odpovědi
fortin

Nejprve zkus zprávu s přílohou uložit jako rozepsanou a pak přidat další soubor, uložit a nakonec odeslat.

polarka.51

jestli máš seznam.cz tak ti to nepujde na centrum.cz ti to pujde mnou testováno