Stříbrný

Úkaz "prdící vagina": přijde vám to příjemné/libé/vzrušující, nebo spíše nepříjemné/trapné?

Děti prosím přejít na další otázku :-P

Rád bych odpovědi především od pánů, otázku totiž pokládám v zastoupení mé přítelkyně, která zdejší osazenstvo zdraví a předem děkuje za odpovědi :) a zajímají ji zejména názory mužů. Ona si myslí, že to většině mužů přijde k smíchu až trapné, já si naopak myslím, že většině mužů se to líbí a jsou rádi, pokud to jejich partnerka "generuje" - Otázku proto pokládejte za seriózní, žádný trolling. Uznávám, že jde o dosti intimní dotaz, proto se spokojím s pouhým hlasováním, netřeba odpověď rozvíjet.

P.S. Aby nedocházelo k nejednoznačnému výkladu, upřesním, že jde o P.V. přímo během styku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jiný než ad 1, 2

Já odpověď trošku rozmotám. Když se to stalo, manželka - trapas, já - smích. Říkám ji: tak si představ, kdyby nebylo P.V. mohl by ti ten tlak vystřelit oko, nedejbože by ti mohly prasknout bubínky. Manželka- smích, já pokračoval ve změněné poloze dál...

Další odpovědi:

Zlatý

(spíše) pozitivní postoj

A ano - je to ´legrační´, rozhodně ne trapné...
;-)
Přítelku pozdravuj...
;-)

Stříbrný

(spíše) pozitivní postoj

Diskuze k otázce

Bronzový

Cenobita

Prdící vagína může být také dobrý indikátor předchozího nemanželského pohlavního styku.

Jinak je to směšné co k tomu lze více dodat ... většina fyziologických lidských procesů je směšná a také předmětem humoru.

Stříbrný

cochee

To je zajímavé tvrzení, ta první věta, můžeš to nějak doložit? ;) jinak nemanželský styk to byl i se mnou, do jisté doby, nyní už jsme okroužkováni :-P

Stříbrný

cochee

barbakan: dobrý nápad, vystřelením oka pohrozím ;)

Zlatý

barbakan

:-D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.