Kincl

UJEP- statut studenta

Zdravím,
chtěl bych se zeptat někoho s osobní zkušeností, zda statut studenta na UJEPU (pokud tam od cca listopadu nechodíte) tak jestli ho máte do února nebo až do 1. září.
Děkuji, protože všechny doklady jak student. průkaz, kartička na vlak tak tam je datum až nějak do července, to stejné když jsem odevzdal potvrzení o studiu na pojišťovnu. Děkuji

Odpovědi
Hamon

Jestli potřebuješ přesnou a správnou odpověď, je rozumné zeptat se na studijním oddělení.

Markéta76577

Ahoj, můžu se zeptat, jak ti to dopadlo? Jsem ve stejný situaci, už tam nechodím, příští září chci na jiný obor, ale netuším, jestli mi status student končí po prvním semestru a nebo to mám normálně do září, protože potvrzení o studiu mám na celej rok

Kincl

Ano to je, ale nebude ta otázka znít divně? :D

Hamon

Jsou zvyklí na horší :)