annas

Uhodnete příbuzenské vztahy? Kdo čeká na muže?

Po dlouhé cestě se někdejší jinoch vrací domů jako dospělý muž. Hodně se změnilo, přesto na muže čeká švagrová manžela jediné sestry jeho matky. Vzhledem k tomu, že manžel nemá žádné bratry, kdo je ona žena, která čeká na mužův návrat?

Jeho matka, jeho teta nebo jeho sestra?

Jak vysvětlíte?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Řešení: Žena vítající mladého muže je jeho matka. Jestliže totiž má žena pouze jednu provdanou sestru, pak je ona sama švagrovou manžela sestry, která nemá více sester.

http://www.vi­talplus.org/ar­ticle.php?arti­cle=455

Další odpovědi
robosobo

teta!!!když to je „švagrová manžela jediné sestry jeho matky”tak to musí být teta správně prateta

Rocker

Je to jeho matka.

hanulka11

řekla bych sestra na něj čeká