marci1

Uhodnete logickou hádanku? 🙂

Někteří lidé, kteří mají rádi Alici, nemají rádi Roberta. Proto lidé, kteří mají rádi Roberta, nemají rádi Alici. Je druhý výrok správný?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ne

Nie, pretože v prvom výroku je výraz „Někteří“. To znamená, že sú ľudia, ktorí maju radi oboch.

Další odpovědi
quentos

Ne

Nic takového z uvedeného nevyplývá…

MobilManiak

Ne

Trochu to nechápu, řekal bych, že ano, ale určitě to je nějaký chyták, takže dávám Ne.

Drap

Ne

Takto je alespoň otázka jasně formulována. Před nedávnem byly obdobné, v kterých se však nikdo nevyznal

Kepler

Ne

Nějak mi tam ale schází ten třetí výrok. Čtu jen dva. Nebo jsem nedovtipa a nerozumím tomu.

Rakira

Ano

Ne

Lgee

Ne

arachis

Ne

Lukáš Ondriš

Ne

Poklička

Ne

Awe

Ne

Tak jak bylo zméněno že někteří. Kromě toho i tak by to nebyla pravda. možností je hromada

Dochy

Ne

talka

Ne

NE! Mohou mít rádi OBA.

marci1

Ad: „Kepler“: druhý výrok, omlouvám se. 🙂

Kepler

Na to pozor, znemožnila jsi mi správnou odpověď.:-) Ty zatím jediné správné (podle mého úsudku) jsem obodoval.