nnn1

Uhodnete, co to je?

Když je toho málo, můžeme zemřít;
když je toho příliš, je to nebezpečné.

(Není to věc, člověk ani zvíře.)
Doplňuji:
Popořadě:
u vody by se dalo pochybovat, jestli to není věc;
u kyslíku myslím, že když není umělí (př. potápěčský k. – nebo při vynoření), tak že není nebezpečný;
pivo počítám k věci;
láska – no.. přílišná láska nemusí být nutně nebezpečná, nedostatek lásky také nezabíjí (to může jen ten člověk).

Měla jsem na mysli TEPLOTU – když je málo (tělesného) tepla ⇒ člověk umře na podchlazení. Když je tepla hodně (např. v hořící budově), tak je člověk také v ohrožení života.

Ps. že by toho bylo hodně mě nenapadlo, a myslím, že toho zas tak hodně není..

Nejlepší odpověď
hanulka11

voda?

Další odpovědi
Losos

Možností je spousta :)

Voda, krev, jídlo, láska, pivo :D

anonym

Kyslík?

led

dovolila by som si polemizovať,
čistý kyslík môže byť veľmi nebezpečný pre človeka (i zviera). Ak ho je veľa, spáli vás.
Trocha to mýli, keď ľudia hovoria o vzduchu – kyslík. Ale toho je tam veľmi málo. Najviac (percentuálne) je vo vzduchu Dusík.