bolak

Uhodněte činnost…

Úplně nejdříve mi to začali provádět malé děti, následně prodavačky, poté učitelé a dospělí nad čtyřicet. O několik let později s tím začali také teenageři a dnes poprvé i člověk stejné věkové skupiny.

O jaké hanebnosti je řeč, kdo to uhodne?

Nejlepší odpověď
Lucijej

začali ti vykat, příp. onikat :o)
Doplňuji:
mě už se to stalo taky :D

Další odpovědi
briketka10

že by ti všichni už od malinka nadávali ?

Děda Louda

Když tě vidí, střelhbitě vstávají a uvolňují ti místo k sezení. Horší to bude, až tě budou pouštět lehnout.

50centes

krádež

anonym

Bolak, tak ja pisu roman , k tomu vasemu vezeni .. a sotva dopisu, tak je v cudu. !

Tak znovu :
Vemte si tam jeho. Ja tam budu take .. budou tam mozna za chvili cele odpovedi !
🙂
Jeste jsem napsala, ze uz konci moje a Dr. hra.
Ja tu byla celou dobu za hodnou a on za zleho .. , ale chteli jsme vas jen tak bavit. Ve skutecnosti je to uplne obracene. Ja jsem ta svine a on uplny beranek !
Hru tedy koncim …
a ve vezeni prosim o dvouluzak .. presto jsme porad jeste manzele. :-p

  • iv-

P.S. Bolak, ja se proste jen zastavam .. , kdyz bude zapotrebi zastat se i jeho , zastanu se .. , ale musi mi dat prilezitost. 🙂

  • iv-

bolak

Lucijej: asi to bylo moc snadný,co? :) čekal jsem že najede buldozér -iv- a vyfoukne vám palce…

dneska to tu rozjždí…

anonym

Buldozer musi take obcas pracovat … , jinak umre hlady. ☹
Ja totiz nemam svatek , jako vy u vas … v Cesku. Beee ;-(
Ale zitra prejizdim, tak od odpoledne uz ho mit budu taky. 🙂

  • iv-

Lucijej

Tak příště na ni počkám ;o)