dudu

úhel pohledu

Když budete koukat na lahev, která je z poloviny naplněna slivovičkou, co řeknete??
Ta lahev je ještě z polovičky plná.,,, a nebo… ta flaška už je z polovičky prázdná?!!!
Doplňuji:
Děkuji Fortinovi a Badovi., vězte, že jste moje krevní skupina.

Nejlepší odpověď
anonym

Klasické dilema.Pesimis­ta,nebo optimista?

Další odpovědi
fortin

„Mám jít ještě do non-stop trafiky pro další?“

FOG

Pokud to vypiju sam,tak to asi uz nepoznam nebo mi to bude jedno.

anonym

jelikož mám slivovičku moc rád,tak,když vytáhnu litrovou láhev z lednice a zjistím,že už je v ní jenom půl,říkám si tak už tu je zase jenom půl lahve,„mámo v tý lednici se ta slivovice nějak vypařuje“,ale nic koupí se nová,vždyť to mám jen pro zdraví,abych každé ráno „vypálil červa“.

afro.minerva

Napadne mě, že ta lahev potřebuje dopít a začnu přemýšlet o tom, kdo ji se mnou dopije.

mojitek

No zalezi na nalade asi.Ale jedno vim jiste-na lahev se slivovickou bych se urcite nekoukal.Nechut­na mi