detailista

Údrzba – servis

Chtel bych koupit nove auto. Lze nejak obecne odpovedet na otazku, jake znacky malych nebo strednich vozu maji nejlevnejsi udrzbu?

Nejlepší odpověď
sonic222

Já osobně nejvíce doporučuji koncern VW,AUDI,ŠKODA,SE­AT. – poměrně dobré ceny náhradních dílů, ale hlavně nejlépe dostupné a z mého pohledu také jednoduché na opravy oproti ostatním výrobcům! pozn. VW Polo, VW Golf, Škoda Fabia, Audi A3, Seat Ibiza, Seat Cordoba, Seat Leon

malinak812

No, v dnešní době je jakýkoliv servis celkem nákladný. Ale sonic222 má pravdu, být vámi bych asi volil Škodu nebo něco podobného. Já ještě pamatuji doby, kdy člověk nemusel s každou prkotinou do servisu a většina věcí se dala opravit doma. Dnes už to je ale bohužel jinak. A to neplatí jen pro auta. Nedávno jsem například řešil opravu kompresoru a nakonec to dopadlo tak, že jsem ho raději poslal na servis šroubových kompresorů sem – https://www.kom­presory-filtry-servis.cz/sluz­by/servis/ser­vis-kompresoru Doma bych něco takového asi opravit nedokázal.