Údolí včel - rozbor díla ke státní maturitě

Dobrý den, chci se zeptat, zda jde najít někde na internetu rozbor toho díla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přesně jak píše www.
Např.:http://www.cesky-jazyk.cz/…

Jinak z mých zkušeností je informací na netu málo. Já si vše hledala nejvíce v knihách,které jsem si k k maturitě zakoupila.
Doplňuji:
Conchus,máte pravdu,knihy by se správně měly přečíst,ale ani dřívě je ne každý přečetl. A tj.samozřejmě chyba.
Tazatel se ptá na rozbor a ten je od nové státní maturity jiný. Nejde jen o děj knihy,ale o spoustu,spoustu dalších informací,které za staré maturity nebyly. Dnešní rozbor se oproti dřívějšímu nedá vůbec srovnat.Jde doslova o velmi podrobné rozebrání všeho,co s knihou souvisí.Vše by měl ale student pochytit ve škole a ze sešitu.
Já jsem studovala dálkově a všechny info jsem si musela vyhledat sama.A na toto podrobné rozebírání jsou právě výborné knihy,kde je vše krásně vysvětleno. Přečíst knihu a pochopit jí,je jedna věc. Ale rozbor jako takový,je věc druhá.K němu jsou zapotřebí informace, které nezískáme jen z přečtené knihy,ale od učitele ze školy. Při dálkov.studiu jsme si hodně informací museli shánět sami.
Pokud ale student je natolik líný,že si knihu nepřečte,ale vše stáhne z netu,tak pěkně narazí.Vždyt nebude ani vědět,o čem mluví.

Další odpovědi:

Zlatý

Údolí včel rozbor díla
Zadej do Google a uvidíš! ;-)

Bronzový

Já jsem si myslel, že bys tu knihu měla přečíst. Za nás (když panoval král Holec) jsme si knížky k maturitě přečetli a nefixlovali.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.