lensen

Poradíte, jak postupovat v níže uvedeném případě?

Otec je po vážné nemoci ochrnutý.Potřebuje v bance zrušit trvalé příkazy a inkasa.Já to budu rušit,potřebuju k tomu plnou moc ověřenou notářem?

--
Udělení plné moci

Nejlepší odpověď
klumprt

Obávám se, že ano. Měli by vám poradit v bance. Tyto situace myslím nebudou nijak vzácné.

Další odpovědi
gecco

Ano, budeš potřebovat plnou moc, notářsky ověřenou…
Buďto všeobecnou (k nákládání s účtem) a nebo konkrétní – k jednotlivým úkonům.
A nebo – pokud to lze, navštiv s otcem pobočku a otec ti může udělit dispoziční právo pro další jednání takto.