udělání se

ahoj mám problém vždycky když jsem s holkou a osaháváme se tak se udělám ale tak že to necítím ale potom když se kouknu do kalhot tak jsem udělanej vyteče mi to do trenek jsem z toho nervozní poradte prosím někdo :)

Nejlepší odpověď
bolak

tak to je ono proslulé „udělat se pro sebe“? seš prostě nadrženej a hormonálně kulminuješ

Další odpovědi
Awe

Já s tímhle nikdy problém neměl, ale co takhle masturbace až do prázdna?Potom tě vše přejde

petra15

Delas to ve spatnem poradi…nejdriv libani,pak osahavani a pak si ho vyndej a jsou tady dalsi moznosti…ona se rada koukne…