Udělám dobrý skutek, když uvolním v práci svoji pozici někomu z řad nezaměstnaných?

Nejlepší odpověď
gecco

😉
Jistě – a manželkou budeš za tento dobrý skutek po zásluze potrestán…
😉

Další odpovědi
led

Ano, ale ako pre koho,
1 – nezamestnaný už nebude nezamestnaný
2 – uvoľnia sa náklady UP na jedného nezamestnaného a môžu sa prideliť na iného, napríklad vás, pokiaľ nie ste prdúch (pracujúci dôchodca)
3 – zamestnávateľ ušetrí na mzdových nákladoch, pretože nový zamestnanec = nižšia mzda
4 – manželka sa poteší, že konečne sa nebudete vyhovárať na prácu a budete sa venovať domácnosti a jej.

marci1

Určitě, pokud patříš k penzistům, užij si ji, člověk nikdy neví, co bude. 🙂

anonym

Gecco, ba ne, naopak!

gecco

😉
V tom případě bude spokojenost na více stranách – chutě do toho…