Kajra

Udělaly se mi mezi prsty na noze malé puchýřky a dost bolí. Co to je a jak léčit?

Nejlepší odpověď
pekynka

Nenapadá mě nic než snad raekce na slunce, pokud jste intenzivně pobývala na sluníčku, někdy to začíná na nohách a v podpaží,tvoří se droboučké puchýřky, kůže je rudá, svědí až bolí. Zkuste antihistaminikum – Dithiaden, Zodak, Zyrtec apod.pak ale nesmíte řídit či vykonávat práci vyžadující Vaší pozornost, pokud se to uklidní patrně jde o alergii, pokud ne návštěvě lékaře se nevyhnete.