Udělali jste stejnou chybu dvakrát?

Já ano. Dávno tomu jsem něco pekl v pánvi s nerezovým úchytem, nerezovou pokličkou v troubě.Při vyndávání jsem si nasadil chňapku, vytáhl rozpálenou pánev na plotýnku a holou rukou jsem sundal pokličku, která byla také rozpálená. Odhodil jsem ji, pronesl pár slov, že by se president Zeman styděl a prsty byly spálené. No, a dnes ten samý postup, ale pro jistotu jsem si nasadil obě chňapky. Pánev jsem vyndal z rozpálené trouby, položil na plotýnku a sundal pokličku. Chňapky jsem odložil a potřeboval jsem přesunout pánev, uchopil držadlo a spálil jsem si opět prsty.

Nejlepší odpověď
redy

To sem potřebovala nezlob se ale to je dobrý,fuj už dlouho sem se tak nezasmála.Super napsaný.
Na otázku odpovídám kdyby jen dvakrát 🙂

Další odpovědi
zjentek

a prej že napřed se člověk musí spálit a nebo si popálit prsty, aby neudělal stejnou chybu ..blbost že?

led

Nikto nie je dokonalý…
teda okrem .............­.............­.............­..... na označené miesto si doplňte meno Dokonalého (Dokonalej)

gecco

Jo, taky už se mi povedlo udělat stejnou volovinu podruhé (i potřetí, neboj)…
Ale tak, jako ty nyní, už mne dloooouho nikdo nepotěšil…
;-DDD
Doufám, že upečený výsledek aspoň chutnal.
😉

briketka10

já to dělám taky nemysli si..
mám novou mikrovlnku a,
jak si do ní dám varný sklo,
tak si taky zapomínám vzít
chňapky po grilování !!

nejsi v tom sám 😁

arygnoc

no jéjej!

;-Q

ten který je

A jak píšeš na klávesnici?Pomocí nohou?;-)

anonym

Nosem. 😁